Ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu serialu The Punisher

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 12.03.2018, 01:03


Kategorie: Najnowsze

Zgodnie z planem, wystartowały prace na planie drugiego sezonu serialu The Punisher od Netfliksa. Informacje potwierdził Wspólny z fanów bohatera granego Na skutek Jona Bernthala (The Walking Dead, Wilczur z Wall Street), Scott Schmeizer, który opublikował na Facebooku Parę zdjęć z ucharakteryzowanym aktorem w roli głównej (dzięki, Screenrant).


Prace nad drugim sezonem serialu The Punisher idą Odkąd po maśle. - Ruszyły zdjęcia W  stronę drugiego sezonu serialu The Punisher - wiadomość - 2018-03-12
Prace nad drugim sezonem serialu The Punisher idą Gdy po maśle.

Fotografie zostały wykonane w Bellmore na Long Island. W tym czasie Bernthal miał kręcić sceny barowej bijatyki plus strzelaniny. Wygląda na to, że Nowiuchny Jork będzie podstawowym miejscem akcji drugiego sezonu, Ależ Gdzie tam oznacza to, że jedynym – Bodaj wydarzenia przeniosą się też W stronę niewielkiego miasteczka w stanie Ohio.

O tym, że Pozostały pora Marvel’s The Punisher powstanie, dowiedzieliśmy się Nieco trzy miesiące temu. Zaś przed miesiącem ogłoszono, że aktorzy wejdą na Zamiar zdjęciowy Koło Końcówka lutego. Prace nad produkcją idą Przeto Odkąd w zegarku, Cóż powinno ucieszyć osoby, którym przypadła W stronę gustu pierwsza Komplet przygód byłego żołnierza wypowiadającego bezkompromisową wojnę przestępczości. Zdjęcia potrwają W kierunku końca lipca, a Przedstawienie na Netfliksie jest planowana na początku 2019 roku.


Jon Bernthal na planie drugiej serii The Punisher. Źródło: Facebook Scotta Schmeizera. - Ruszyły zdjęcia Na drugiego sezonu serialu The Punisher - wiadomość - 2018-03-12
Jon Bernthal na planie drugiej serii The Punisher. Źródło: Facebook Scotta Schmeizera.

Do premiery pierwszego sezonu doszło 6 listopada 2017 roku. Telenowela wzbudził ambiwalentne uczucia. Jest chwalony Zbyt grę aktorską, poezja i bezkompromisową brutalność, a z krytyką spotkała się pełna dłużyzn fabuła. W serwisie Rotten Tomatoes 62% recenzentów oceniło go pozytywnie. Według plotek, w kontynuacji Frank Castle Po raz drugi/kolejny otrze się o śmierć i będzie wracać Ku zdrowia Poniżej czujnym okiem małomiasteczkowego szeryfa.

  1. Marvel’s The Punisher na Netflix.com

Tagi: kino i TV ekranizacje komiksów Jon Bernthal Marvel Netflix seriale The Punisher (serial)
Skomentuj post: