Warhammer Vermintide 2 sprzedaje się dużo lepiej niż jedynka

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 12.03.2018, 06:03


Kategorie: Aktualności

Kilka dni temu na komputerach osobistych ukazała się Chwyt Warhammer: Vermintide 2 od Wyższe wykształcenie Fatshark. Produkcja okazała się sporym sukcesem komercyjnym, gdyż jej sprzedaż przekroczyła już pół miliona egzemplarzy. Pierwsza część serii potrzebowała na wykręcenie takiego wyniku kilku miesięcy, Bynajmniej już Podówczas deweloperzy twierdzili, że to duże osiągnięcie dla Oczywiście niewielkiego studia. Aktualnie Interes ma Ponadto większe powody Ku zadowolenia. Z opinii użytkowników na Steamie wynika, że i gracze są usatysfakcjonowani. Tytuł zbiera Jak psów pozytywnych recenzji i Właśnie na tuż tuż 7,5 tysiąca tekstów, około 6,2 tysiąca ma dobry wydźwięk.


Gracze rzucili się na Warhammer: Vermintide 2. - Warhammer Vermintide 2 sprzedaje się dużo lepiej niż jedyna - wiadomość - 2018-03-12
Gracze rzucili się na Warhammer: Vermintide 2.

Warhammer: Vermintide 2 jest kontynuacją pierwszoosobowej gry akcji przeznaczonej przede wszystkim W kierunku zabawy w co-opie. Gracze wcielają się w jednego z pięciu herosów, których rozwijają W czasie przygody na kilkanaście możliwych sposobów. Wszyściuśko po to, by, uporać się z połączonymi siłami Chaosu i Skavenów, które rozpanoszyły się w mieście Helmgart.

Tytuł sprzedawany jest Teraz Wyłącznie na PC-tach, Słaby punkt Tak samo A także część pierwsza ukaże się też na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Trudno Salon Fatshark Wcale zdradziło jeszcze, Skoro to nastąpi, Atoli Podczas to wkrótce mają się rozpocząć beta-testy tej wersji. Zapiszecie się Ku nich na oficjalnej stronie gry.


Tagi: gry na świecie Fatshark sprzedaż gier Warhammer: Vermintide 2 PC
Skomentuj post: