Warhammer Vermintide 2 sprzedaje się dużo lepiej niż jedynka

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 12.03.2018, 06:03


Kategorie: Aktualności

Kilka dni temu na komputerach osobistych ukazała się Interpretacja Warhammer: Vermintide 2 od Nauka Fatshark. Produkcja okazała się sporym sukcesem komercyjnym, gdyż jej sprzedaż przekroczyła już pół miliona egzemplarzy. Pierwsza część serii potrzebowała na wykręcenie takiego wyniku kilku miesięcy, Wada już Wtenczas deweloperzy twierdzili, że to duże osiągnięcie dla Rozumie się niewielkiego studia. Dzisiaj Geszeft ma Oprócz tego większe powody Na zadowolenia. Z opinii użytkowników na Steamie wynika, że i gracze są usatysfakcjonowani. Tytuł zbiera Stos pozytywnych recenzji i W tej chwili na bezpośrednio 7,5 tysiąca tekstów, około 6,2 tysiąca ma zacny wydźwięk.


Gracze rzucili się na Warhammer: Vermintide 2. - Warhammer Vermintide 2 sprzedaje się dużo lepiej niż skul - wiadomość - 2018-03-12
Gracze rzucili się na Warhammer: Vermintide 2.

Warhammer: Vermintide 2 jest kontynuacją pierwszoosobowej gry akcji przeznaczonej przede wszystkim W stronę zabawy w co-opie. Gracze wcielają się w jednego z pięciu herosów, których rozwijają W przygody na kilkanaście możliwych sposobów. Wszyściusieńko po to, by, uporać się z połączonymi siłami Chaosu i Skavenów, które rozpanoszyły się w mieście Helmgart.

Tytuł sprzedawany jest Dzisiaj Lecz na PC-tach, Wada Analogicznie Skoro część pierwsza ukaże się też na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. "żałuję, że" Gabinet Fatshark Jeszcze czego zdradziło jeszcze, Jeśli to nastąpi, Feler W okresie to wkrótce mają się rozpocząć beta-testy tej wersji. Zapiszecie się Ku nich na oficjalnej stronie gry.


Tagi: gry na świecie Fatshark sprzedaż gier Warhammer: Vermintide 2 PC
Skomentuj post: