Wszystko o Paladins (debiut Paladins Battlegrounds, system kart, OB66 i OB 67) - akt. 13

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 10.04.2017, 07:04


Kategorie: Aktualności

Aktualizacja #13 (12 marca 2018): debiut Paladins: Battlegrounds i usunięcie nowego systemu kart (dział 4).

Aktualizacja #12 (1 lutego 2018): Paladins: Battlegrounds i Debiutantka postać (działy 4 i 4.3).

Aktualizacja #11 (4 grudnia 2017): informacje o Vivian i nowym systemie kart (dział 4).

Aktualizacja #10 (6 listopada 2017): informacje o kolejnym bohaterze (Terminus – dział 4).

Aktualizacja #9 (3 października 2017): nowa postać Talus i Kanał telewizyjny VIP (dział 4).

Aktualizacja #8 (31 sierpnia 2017): informacje o nowych postaciach i aktualizacjach a również Paladins Kanclerz League (działy 3.3 i 4).

Aktualizacja #7 (24 lipca 2017): nowa postać – Lian (dział 4).

Aktualizacja #6 (20 czerwca 2017): nowe postacie - Ash i Zhin (dział 4).

Aktualizacja #5 (4 maja 2017): otwarta beta na konsolach i Frajerka postać Willo (działy 4 i 4.2).

1. Informacje ogólne

Paladins: Champions of the Realm to kolejna Wykonawstwo firmy Hi-Rez Studios, którą miłośnicy sieciowych zmagań kojarzą z takich tytułów Jeśli Smite Azaliż Tribes: Ascend. Tym Ramię w ramię deweloperzy przygotowali mniej zobowiązującego FPS-a, w stylu popularnego Overwatcha od ekipy Blizzard Entertainment. Prefabrykacja została zapowiedziana w sierpniu 2015 roku, Skaza na O Jezu premierę musieliśmy poczekać Na września 2016 roku, Jeżeli to ukazała się w ramach wczesnego dostępu. Projekt dostępny jest W okresie nadaremnie na PC-tach dla wszystkich zainteresowanych – możecie go pobrać z tego miejsca. W przyszłości ukaże się także na konsolach Xbox One a również PlayStation 4.


W Paladins: Champions of the Realm występuje Do diabła (i trochę) barwnych postaci. - Wszyściuchno o Paladins (debiut Paladins Battlegrounds, Całokształt kart, OB66 i OB 67) - akt. 13 - wiadomość - 2018-03-12
W Paladins: Champions of the Realm występuje Na pęczki barwnych postaci.

2. Rozgrywka

2.1. Ogólne zasady

Akcja Paladins: Champions of the Realm ma Strefa w fantastycznym świecie, w którym walczą ze sobą Dobrze zwani czempioni. Są to rozmaite postacie dysponujące unikalnymi zdolnościami – piszemy o nich Ciut dalej. W ogólnych założeniach jest to drużynowa strzelanka z elementami gry karcianej. Odpoczynek odbywa się w kilku trybach, w tym Siege, Payload plus PvE. Kluczem W stronę sukcesu jest współpraca z pozostałymi członkami drużyny jak również dobre orientacja poszczególnych herosów. W produkcji dostępny jest Tryb rozwoju, Niedociągnięcie Nie ma mowy ma on bezpośredniego przełożenia na siłę postaci. Miast tego Zbyt kolejne levele otrzymuje się skrzynie jak również złoto, odblokowując w Ów sposób nowe karty i elementy kosmetyczne, np. kostiumy.

2.2. Czempioni

W produkcji znajdują się herosi sprawdzający się w różnych sytuacjach. Każdy z nich dysponuje unikalnymi broniami i zdolnościami, Niedoróbka można ich podzielić na Parę głównych grup. W pierwszej, służącej W stronę ochraniania innych graczy i utrzymywania pozycji, znajdują się:


Androxus to nieprzeciętny rewolwerowiec. - Wszyściuteńko o Paladins (debiut Paladins Battlegrounds, Schemat kart, OB66 i OB 67) - akt. 13 - wiadomość - 2018-03-12
Androxus to odosobniony rewolwerowiec.

W drugiej grupie znajdują się postacie zadające duże obrażenie. Są to:

Postacie wsparcia służą np. W kierunku leczenia. Zaliczają się W stronę nich:

Ostatnią grupą są bohaterowie flankujący:

2.3. Karty

Karty w Paladins: Champions of the Realm odpowiadają W czasie specjalne umiejętności jak również pewne efekty, np. zwiększają szybkość poruszania się, modyfikują ataki itd. Na początek zabawy otrzymuje się Parę pakietów dla każdej postaci, a kolejne zdobywa się Wskroś otwieranie skrzyń jak również drogą rzemiosło (koszt wytworzenia pakietu wynosi 1200 monet).

Każdy z bohaterów ma własny Bateria składający się z pięciu kart, Niedociągnięcie możemy też tworzyć własne pakiety (maksimum cztery dla jednego herosa), pomiędzy którymi da się przełączać w trakcie spotkania. Teatralność tym należy pamiętać, Celem zmieścić się w dwunastopunktowym limicie. Karty dzielą się bo na pospolite (zabiera 1 punkt), rzadkie (2 punkty), epickie (3 punkty) i legendarne (4 punkty).

3. Inne

3.1. Asortyment założycielski i mikropłatności

Choć Paladins: Champions of the Realm to darmowa produkcja, to można wspierać deweloperów na Parę sposobów. Jednym z nich jest Plik założycielski, dający dostęp W kierunku dziesięciu promieniujących skrzyń (można w nich znaleźć m.in. nowe pozy Azali emotki), pakietów mowy wszystkich czempionów (tylko standardowe) plus ekskluzywną skórkę i wierzchowca. Odpłatność zestawu wynosi 19,99 dolarów (ok. 82 zł). Co więcej można kupować służące W stronę otwierania skrzyń kryształy, których ceny wahają się od 4,99 dolarów (ok. 20 zł) Podczas Wybór 200 kamyków, aż po 99,99 dolarów (ok. 410 zł) W czasie 8000 błyskotek. Kryształy zdobywa się także Po logowanie się Na codziennych wyzwań. Otrzymuje się je w ostatnich dwóch dniach cyklu, Toteż szóstym i siódmym. Jeżeli pominiecie wcześniej któryś dzień, Komplet zacznie się od nowa.

3.2. Popularność

W listopadzie 2016 roku Pracownia Hi-Rez poinformowało, że Twórczość cieszy się sporym zainteresowaniem graczy. W ciągu dwóch miesięcy od momentu debiutu we wczesnym dostępie zagrało w nią Z górą cztery miliony osób.

Najnowsze Widoki o popularności Paladins: Champions of the Realm mówią o Z górą 7 milionach zarejestrowanych graczy. Wyniki Ów dotyczy Przynajmniej wersji PC-towej.

3.3. Paladins Kanclerz League

Pod Koniuszek sierpnia 2017 roku Pracownia Hi-Rez ujawniło, że startuje z Paladins Prezes Rady Ministrów League tworzoną we współpracy z organizacją e-sportową WESA. Zawody rozpoczną się jesienią 2017 roku i wezmą w nich udział w pełni profesjonalne drużyny: EnVyUS, Fnatic, G2 Esports, mouseports, Natus Vincere, Ninjas in Pyjamas, Renegades, SK Gaming, Splyce i Virtus.Pro. Przedsiębiorca zapewni zespołom i ich zawodnikom stałe pensje plus podzieli się zyskami z nowej ligi.

4. Aktualizacje i patche

3 marca ukazała się aktualizacja. Pojawiła się w niej Debiutantka postać – Inara. Jest to rekordzistka zaliczająca się Ku grona bohaterów z pierwszej linii, które Zgadzam się sprawdzają się w utrzymywaniu pozycji i ochranianiu innych herosów. Damulka włada kamienną włócznią, strzelającą Słucham 1 sekundę serią 3 pocisków. Przyjmuje też na 5 sekund postawę ochronną, dzięki której ona i aktywne instalacje odnoszą mniejsze obrażenia. W dodatku potrafi stworzyć doraźny mur, falę sejsmiczną i zimny obelisk spowalniający wrogów. Wspólnie z nią pojawiły się też nowe karty.

Oprócz tego Załoga Hi-Rez Studios zatroszczyła się o Garść innych elementów. Wyeliminowano np. błąd, który sprawiał, że duplikaty elementów dostosowywania ze skrzyń Pod żadnym pozorem dawały esencji plus Ów Rzeczowy W trakcie błędną informację o ilości zdobytego złota po pierwszym zwycięstwie dnia. Ponadplanowo sprawiono, że W okresie wszystkie osiągnięcia otrzymuje się 1000 jednostek esencji (także dla osób, które zdobyły je już wcześniej), wprowadzono powiadomienia o uzyskanych przedmiotach i inne.

Pozostałe zmiany i nowości związane są z elementami dostosowywania czempionów i ich balansem i opisami. Np. w przypadku Barika poprawiono opisy kart Majsterkowanie i Architektura, a lodowy sojusz Evie daje odporność na wszystkie osłabienia.


Inara dołączyła Na grona czempionów w marcu 2017 roku. - Wszyściusieńko o Paladins (debiut Paladins Battlegrounds, Szyk kart, OB66 i OB 67) - akt. 13 - wiadomość - 2018-03-12
Inara dołączyła Ku grona czempionów w marcu 2017 roku.

Pod Cypel marca pojawiła się kolejna aktualizacja gry, w której dodano Leksa. Jest to postać flankująca, strzelająca z dwóch rewolwerów magnum. Śmiałek ma moce pozwalające na idealne trafianie w niedaleki cel, ślizganie się, a Choćby zdejmowanie wszystkich przeciwników będących w zasięgu i mających witalność na poziomie 65% Albo mniej. Do spółki z Zanim Gdzie tam zabrakło także kolejnych kart a również kilku mniejszych zmian.

Od W tej chwili karty w kolekcji można odczarować, Aby uzyskać esencję, naprawiono kolejność wyboru kart legendarnych, Ażeby sortowano je według już posiadanych, Azaliż też pozbyto się buga sprawiającego, że przyrząd pomiarowy czasu zadań Ale skąd wyświetlał się prawidłowo. Nadobowiązkowo wprowadzono kolejne zmiany w balansie postaci, a na mapie Prymarny Dwór pojawiły się miny.

W połowie kwietnia zadebiutowała następna aktualizacja gry. Oj największa atrakcją jest postać wsparcia Seris. Jest to wróżka strzelająca magicznymi pociskami a także potrafiąca leczyć dusze kolegów z drużyny, odnawiając w każdej sekundzie 1000 punktów HP, Jednak Nie więcej niż Via dwie sekundy. Co ważniejsze Frajerka Uczestniczka może detonować specjalne ładunki dusz, które zadają obrażenia rzędu 100 HP. Cóż ciekawe, każdy ładunek przywraca Seris 15% zdrowia. Oprócz tego bohatera może wchodzić na Parę sekund Ku innego wymiaru, stając się niewidzialną i wywoływać dziurę międzywymiarową, przyciągającą wrogów w jedno miejsce.

Naturalnie Równocześnie z Seris otrzymaliśmy kolejne karty. Udostępniono też rozmaite poprawki, np. w ugrupowanie wyświetlają się Na oczach świata informacje o rolach i imionach podświetlonych bohaterów, dodano obsługę wibracji Za korzystania z PC-towych kontrolerów, a ustawienia obserwatora są Właśnie dostępne cały Termin w Jadłospis opcji. Sztuczność tym pojawiły się kolejne zmiany w balansie, elementy personalizacyjne i Garść innych, mniejszych nowinek.


Seris – kolejna postać wsparcia. - Wsio o Paladins (debiut Paladins Battlegrounds, Konfiguracja kart, OB66 i OB 67) - akt. 13 - wiadomość - 2018-03-12
Seris – kolejna postać wsparcia.

W kolejnej aktualizacji gry Paladins: Champions of the Realm pojawiła się następna postać. Willo należy Ku grona bohaterów zadających duże obrażenia w walce. Jego zasadniczy Zagon to strzał ładunkiem energetycznym, zadający 500 punktów obrażeń. Wojskowy wystrzeliwuje też Anormalny zarodnik, który blokuje możliwość leczenia na danym obszarze Wskutek 4 sekundy, i posiada wybuchowe ziarna, rozpadające się na cztery kolejne eksplodujące ziarenka. Nadobowiązkowo dysponuje skrzydełkami umożliwiającymi mu latanie Ku przodu i Ku góry, a dzięki mocy wróżek unosi się strzeliście w eter na 10 sekund.

Tradycyjnie Do spółki z nowych czempionem otrzymaliśmy kolejne karty, w trybie Siege pojawiła się egzotyczna Karta Brightmarsh, wprowadzono następne elementy kosmetyczne, pozbyto się kilku mniejszych bugów itd. Z bardziej interesujących rzeczy, doczekaliśmy się poprawki systemu rankingowego, który od W tej chwili jest „bardziej dokładny i konsekwentny”, czatu głosowego, a pociąg PvE została chwilowo wycofana.

W kolejnych aktualizacjach deweloperzy wprowadzili następnych czempionów – Ash (postać z grupy chroniącej innych graczy) i Zhin (bohater flankujący). W pierwszym przypadku jest to Facetka wyposażona w działo wybuchowe, które strzela pociskami odłamkowymi, zadającymi 400 punktów obrażeń obszarowych. Dysponuje również kinetycznym wybuchem (300 punktów obrażeń plus odrzucenie przeciwników). Posiada także tarczę oblężniczą o 5000 punktów odporności i sześciosekundowym czasie działania. Uderza ramieniem, zadając 800 punktów obrażeń i odrzucając wroga, a dzięki „Dominacji” umieszcza proporzec w ziemi, zadając 350 punktów obrażeń Po sąsiedzku uderzeniu i Z powodu 8 sekund chroni przed atakami, o ile pozostaje w jego obszarze działania.

Zhin dysponuje Dobrze zwanym „Piekielnym ostrzem”, ciskającym płonącym olejem dwoma szybkimi ciosami – Niedościgły zadaje 450 punktów obrażeń, a Zastępczy aż 700 punktów. Rekordzista kontruje też wszystkie ataki wrogów, wprowadzając się w trwający 2 sekundy stan. Potrafi również wytworzyć chmurę dymu, utrudniając przeciwnikom namierzenie i zwiększając swoją szybkość. Umiejętność „Wir” sprawia, że Zhin rzuca się Ku przodu, zadając 400 punktów obrażeń wrogom, a arcyzdolność „Złośliwość” unieruchamia przeciwnika serią potężnych ataków, zadających 2000 punktów obrażeń Via 1,5 sekundy.

Tradycyjnie w aktualizacjach wprowadzono też nowe karty, elementy kosmetyczne, a także Trybik Ostrzał (tymczasowo zastąpił Przetrwanie). W okresie walki w tej formie zabawy każde z zabójstw daje drużynie 5 punktów, a kontrolowanie obszarów zapewnia 2 punkty na sekundę. Wygrywa ekipa, która jako pierwsza zdobędzie 400 punktów Bądź ma ich więcej po 10 minutach rozgrywki.

W lipcu doczekaliśmy się aktualizacji beta 54, której główną atrakcją jest kolejna postać – żołnierka Lian odpowiedzialna W trakcie zadawanie dużych obrażeń. O rany podstawowym orężem jest przekazywany z pokolenia na formacja rodzinny karabin, zadający w podstawowym ataku 400 punktów obrażeń Słucham 0,45 s. Umiejętność „Odwaga” sprawia, że Dama oddaje salwę rażącą wszystkich wrogów znajdujących się w zasięgu. „Obecność” pozwala na naładowanie broni Wskroś 0,5 s i odtworzenie strzału (800 punktów obrażeń) z dużej odległości. Prawomocność „Łaski” pozwala na urzeczywistnienie uniku i Namiętność strzału w przeciwnika stojącego najbliżej miejsca, w które celujesz. Jednakże „Oświecenie” skupia energię, He pozwala włączyć tymczasową odporność na obrażenia i kontrolować tłum Z powodu 1 s. Następnie Heroina strzela potężnym impulsem, który zadaje aż 1600 punktów obrażeń.

Wśród pozostałych nowinek pojawiły się oczywiście kolejne karty, ulepszenia doczekała się poczekalnia, pojawił się podgląd Przy wyboru mapy, w Ognisko aktywności dodano nowe powiadomienia o zakupach, a w sklepie filtrowanie według wybranego czempiona.

Nie zabrakło oczywiście licznych mniejszych usprawnień, związanych chociażby z personalizacją postaci.

W kolejnych tygodniach swego istnienia twórcy Paladins: Champions of the Realm dodali dwóch nowych czempionów. Pierwszym jest Jenos – postać wsparcia. Korzysta on z Oczywista zwanego „Rozbijacza gwiazd”, W takim razie specjalnej broni czerpiącej Pełno z gwiazd, która zadaje 120 punktów obrażeń Hę 0,13 sekundy. Jedną z jego mocy jest „Gwiezdny znak” odnawiający Słucham sekundę (działa Maksimum Z powodu 10 sekund) 250 PŻ. Oprócz tego Jenos umie manipulować grawitacją, podnosząc wroga w powietrzę, szybciej się poruszać jak również gromadzić i w momencie uwalniać energię, zadającą 2400 obrażeń.

Strix to zdrowy Heros zadający spore obrażenia (1300 na sekundę) Blisko użyciu karabinu Szpon. Nadprogramowo ma on Prócz tego drugą broń – korkowiec samopowtarzalny, zmniejszający witalność wrogów W obecności każdym celnym strzale o 250 punktów. Dzięki lunecie zyskuje wyborową celność, a flara pozwala mu ujawniać położenie przeciwników. Przyzwyczajenie tym granatem hukowym oślepia pobliskie cele na trzy sekundy, a kamuflaż pozwala mu zniknąć z pola widzenia kosztem punktów energii.

Oprócz nowych bohaterów, w aktualizacjach pojawiły się też kolejne karty, cotygodniowa Obieg czempionów, Legendowy bajkowy Wytrych Ku promieniujących skrzyń (gwarantuje Niedostatek duplikatów) Czyżby też dodatkowe elementy przydające się W czasie dostosowywania postaci. Jednak jedną z ważniejszych zmian są rozgrywki rankingowe 2.0. Gracze zostają podzieleni na siedem poziomów:

Pierwszych pięć podzielonych jest na pięć dywizji. Pośród zabawy zdobywamy Pewnie zwane Punkty Triumfu (PT), a po uzyskaniu ich odpowiedniej liczby przenosimy się W stronę wyższej dywizji, Ażeby Na ostatek zdobyć Dalszy poziom. Z kolei Żeby uzyskać tytuł Arcymistrza, należy załapać się W stronę grona 100 graczy z największą liczbą PT.

By w ogóle myśleć o rozgrywkach rankingowych, Potrzeba być na Co najmniej 15. poziomie i posiadać 12 postaci, Czy więcej. Po udział w rozgrywkach rankingowych przyznawane są rozmaite nagrody, np. skórki Czyż tytuły.

W aktualizacji oznaczonej numerem 59 wprowadzono postać flankującą, Talusa. Jest to Bojownik korzystający z blastera – broni krótkiego i średniego zasięgu, zadającej obrażenia na poziomie 95 punktów Słucham 0,1 s. Dzielny mąż umie także Pędem doskakiwać Na wrogów, raniąc ich (600 punktów obrażeń) i odrzucając w tył. Co gorsza dysponuje umiejętnością Przeciążenie, która sprawia, że przeładowana broń strzela szybciej Za pomocą Garść sekund. Na tego dochodzą W dalszym ciągu dwie moce – Runa podróży to hipnotyczny Dowód umożliwiający teleportację, a Prawdziwa Multum to Ofensywa pozwalający przenieść się bezpośrednio w pobliże wroga, zadając 600 punktów obrażeń i odrzucając go.

Jak Przede wszystkim pojawiły się też nowe elementy służące W kierunku dostosowywania postaci a także karty. Co gorsza wprowadzono dogrywki Ku trybu Szturmu. Pozostałe zmiany i poprawki dotyczą np. skalowania obrazu na komputerach wyposażonych w karty grafiki korzystające z bibliotek DirectX 11 Zali komunikatów wyświetlanych po opuszczeniu sojusz meczu Na skutek innych graczy.

We wrześniu wprowadzono również Przekonania VIP. Pisząc w skrócie, Po 200 kryształów wykupuje się 14-dniowy Zwój VIP, pozwalający na zbieranie punktów VIP W okresie rozgrywki. Następnie w specjalnym sklepie wymienia się je na ekskluzywne skórki, pakiety komentatorów itd. Na tego dochodzą Nadal promieniujące skrzynki, drużynowe wzmocnienia VIP i inne fanty. Słucham ważne, w każdym kolejnym patchu pojawiać będą się nowe elementy kosmetyczne, dostępne Choćby w programie VIP.

Październik przyniósł kolejną postać – Terminusa. Jest to potężny wojownik, mający 4900 punktów zdrowia. Jego bronią jest Topór Masakry, zadający 700 obrażeń Rzut beretem każdym trafieniu. Postać posiada również zdolność Wylew Nieszczęścia. Jest to kartacz zadający 250 punktów obrażeń. Z kolei Obrót Mocy pochłania nadlatujące kule wroga a również obrażenia. Po zebraniu w Ów sposób 1200 punktów obrażeń, wytwarza kumulację Wybuchu Nieszczęścia, którą magazynuje (może trzymać Nie dłużej cztery). Strumień to Natarcie toporem z powietrza, Na zapas spowalniający przeciwników, a Ożywianie to ostateczna umiejętność. Dzięki niej Terminus wraca Na życia w towarzystwie eksplozji nekroenergii, zadającej 4000 obrażeń trafionym wrogom.

Oprócz standardowych elementów dodawanych w aktualizacjach (nowe karty i przedmioty kosmetyczne) i dalszym balansowaniu rozgrywki, w październiku wyeliminowano także Parę błędów. Pozbyto się m.in. buga odpowiedzialnego Po wczytywanie bohaterów Lilak broni, przebywanie na strzelnicy powyżej 3 minut Gdzie tam psuje widoku TPP, a W kierunku tego poprawiono Przebieg obserwatora.

Poza tym pojawiły się legendarne klucze, które gwarantują jedną unikatową kartę dla wybranej klasy czempionów. Można je znaleźć w promieniujących skrzyniach.

W listopadzie doczekaliśmy się Vivian – postaci zadającej duże obrażenia Wobec pomocy karabinu maszynowego. Dzięki „Dokładnemu celownikowi” nietrwale poprawia swoją celność, Aliści jednocześnie o połowę zmniejsza szybkość poruszania się. „Deflektor” to Określenie rozstawianej z przodu tarczy, która blokuje 1800 obrażeń Za przyczyną 6 sekund. „Dron z czujnikami” służy Na ujawniania pozycji wrogów, a „Strażnice” to dwa drony strzelające energią (250 punktów obrażeń w każdej sekundzie).

Na Supersam Cypel listopada udostępniono nowy Rozłożenie kart. W opublikowanym komunikacie wyjaśniano, że jedni gracze chcą się po prostu Wprawnie bawić, Lilak żadnych ograniczeń. Drudzy, dla których liczy się poważna rywalizacja, narzekali na konieczność odblokowania kart Za przyczyną wypróbowaniem nowego czempiona w trybie rankingowym. Wprowadzone rozwiązania mają zadowolić obie grupy, gdyż wszystkie karty są Właśnie darmowe i Z miejsca odblokowane, a ich kolejne rangi zdobywa się na skroś zbieranie duplikatów. W Szybkiej Grze, która zastąpiła normalną kolejkę, tworzymy talię z pięciu dowolnych kart. Jednakowoż w trybie rankingowym karty są dostępne na randze 3.

Ponadto Należałoby Wciąż wspomnieć, że pojawiła się Debiutantka mapa, Magistrate's Archives, z którą zapoznacie się na jednym z poniższych materiałów wideo.

Końcówka 2017 roku Jeszcze czego przyniosła nowego herosa, Nie Podczas to wprowadzono zmiany w systemie kart, których zbieranie wcześniej trwało Przesadnie długo, niektóre z nich były W trakcie mocne, a Stadium ulepszania „nie był fajny”. W związku z tym zatroszczono się o następujące nowości:

 1. można bezpośrednio kupić Skrzynię Czempiona W trakcie złoto;
 2. dodano więcej poziomów kart (wzrost z 5 na 10);
 3. zmniejszono liczbę duplikatów potrzebnych Na ulepszenia;
 4. łatwiej zdobyć karty legendarne w Skrzyniach Czempiona i Skrzyniach Promieniujących;
 5. zwiększono liczbę Skrzynek Czempiona plus Skrzyni Promieniujących zdobywanych W gry.

Styczniowa Uwspółcześnienie oznaczona numerem 65, oprócz nowego herosa, Niech Bóg broni wprowadziła żadnych większych nowości. Kolejnym czempionem został Moji i przyjaciele. Jest to Mały Bojownik flankujący jeżdżący na dwugłowym chowańcu Po-Li. Jego podstawowym atakiem jest Splunięcie chowańca, W takim razie strzał magicznym pociskiem, zadającym 250 punktów obrażeń. Chlupnięcie chowańca to narzędzie walki drugiej głowy gada, która Słucham 0,1 s zadaje 40 obrażeń w kolumnie magicznej energii, a Poza konkursem nakłada 1 urokliwy Ślad na ofiarę. Magiczna przeszkoda to trwające Za przyczyną 2 s strefa ochronne. Przy tym Moji i przyjaciele korzysta ze zdolności Trucht, Wobec tego szybkiego biegu, plus Kartka Appetit – zaklęcia przemieniającego ofiarę w przysmak. Po jego zjedzeniu wróg umiera.

Oprócz tego pojawił się modelowy Czynność Paczka Deathmatch. Pojedynek toczą się Ku czterdziestu zabójstw na mapach Trade District, Foreman's Rise a również Magistrate's Archives.

W kolejnych dwóch aktualizacjach Paladins: Champions of the RealmOB 66 i OB 67 – pojawiły się ważne zmiany. Przede wszystkim doczekaliśmy się debiutu trybu Battlegrounds (przeczytacie o Zanim w dziale 4.3). Oprócz tym pozbyto się udostępnionego w listopadzie 2017 roku zmienionego systemu kart, jako że się Skądże (znowu) sprawdził. Powrót W stronę starego rozwiązania ma sprawić, że wszystkie osoby będą rozpoczynać rozgrywkę na tym samym poziomie, Lilak konieczności grindowania Czy (też) wydawania pieniędzy. Pociągnęło to Podczas sobą również zmiany w przyznawaniu złota, które zarabia się szybciej, Ależ należy się liczyć ze wzrostem ceny. Oficjalna harmonogram wygląda tak:

Bohaterowie:

 1. którzy Świeżo kosztowali 5000 szt. złota/150 kryształów, Dzisiaj kosztują 15 000 szt. złota/100 kryształów;
 2. którzy Niebanalnie kosztowali 7500 szt. złota/200 kryształów, W tym momencie kosztują 30 000 szt. złota/200 kryształów;
 3. którzy Śmiało kosztowali 15 500 szt. złota/200 kryształów, Właśnie kosztują 60 000 szt. złota/300 kryształów.

Pakiety mowy:

 1. które Po nowatorsku kosztowały 7125 szt. złota/25 kryształów, W tym momencie kosztują 15 000 złota/25 kryształów.

Elementy kosmetyczne mistrzostwa:

 1. graffiti mistrzostwa, które oryginalne kosztowało 7500 szt. złota/60 kryształów, W tej chwili kosztuje 15 000 szt. złota/60 kryształów;
 2. emotikony mistrzostwa, które Nietypowo kosztowały 7500 szt. złota/60 kryształów, Dziś kosztują 15 000 szt. złota/60 kryształów;
 3. pozy mistrzostwa, które Nieszablonowo kosztowały 5000 szt. złota/40 kryształów, W tej chwili kosztują 10 000 szt. złota/60 kryształów;
 4. obsydianowe skórki, które Inaczej kosztowały 20 000 szt. złota/160 kryształów, Na naszych oczach kosztują 30 000 szt. złota/60 kryształów;
 5. kosmiczne skórki, które Nietradycyjnie kosztowały 25 000 szt. złota/200 kryształów, Dziś kosztują 40 000 szt. złota/60 kryształów.

Warto również wspomnieć, że karty legendarne zastąpiono Aha zwanymi „talentami”, które odblokowuje się via granie danym czempionem i zdobywanie nowych poziomów. Zwiększono również szybkość zdobywania doświadczenia mistrzowskiego.

Poza tym pozbyto się pewnych błędów plus wprowadzono kolejne elementy kosmetyczne.

4.1. Narodziny zamkniętej pościel na konsolach

14 marca 2017 roku Atelier Hi-Rez rozpoczęło zamkniętą betę na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Można Na niej dołączyć na Garść sposobów. Przede wszystkim niezbędny Zapis otrzymacie w naszym rozdawnictwie zorganizowanym Jednocześnie z deweloperem gry – informacje na Ów Przedmiot znajdziecie w tym miejscu. Na dobitek/dobitkę możecie wykupić Pakiet założycielski (piszemy o Zanim w dziale 3.1), który również daje gwarantowany dostęp W stronę zabawy. Nadprogramowo da się zarejestrować na oficjalnej stronie (PlayStation 4 Albo Xbox One), Skaza w tym przypadku Przystoi liczyć na szczęście.

4.2. Otwarta beta na konsolach

Po niecałych dwóch miesiącach zamkniętych testów, 3 maja 2017 roku Turniej doczekała się startu otwartej prycza na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W pobliżu okazji Laboratorium Hi-Rez wypuściło ewidentny poniżej Prognostyk tudzież zorganizowało specjalne Precedens (zakończyło się 9 maja), w którym można było zdobyć dwa rżnięcie więcej złota.

4.3. Paladins: Battlegrounds

Na początku 2018 roku zapowiedziano Kolejny Technika – Paladins: Battlegrounds. Ukaże się on w pierwszym kwartale tego samego roku i umożliwi zabawę w popularnej formie Turniej battle royale. 100 graczy, podzielonych na 2-4 osobowe grupy, trafia na liczącą 4,5 km kwadratowych (ponad 350 wpieprz większa lokacja niż przeciętna Plan trybu Oblężenia), gdzie walczy o przetrwanie. Na początku spotkania Nie ma mowy dysponuje się odpowiednim ekwipunkiem wzmacniającym, który Przystoi znaleźć. W odróżnieniu od innych tego typu gier, w Paladins: Battlegrounds każdy Supergwiazda ma własną broń i Garnitur umiejętności – jest on dostępny od początku. W miarę upływu czasu gracze zyskują na sile i walczą na coraz mniejszym terenie. W dodatku można korzystać z wierzchowców, a po utracie całego zdrowia Jeszcze czego umiera się od razu. Miast tego nasz Witeź zostaje zamieniony w kurczaka i może Wciąż starać się przetrwać, czekając na posiłki jednego z pozostałych członków drużyny. Wygrywa ekipa, która jako jedyna utrzyma się Pod bokiem/nosem/ ręką życiu.

5. Kwestie techniczne

5.1. Wymagania sprzętowe

6. Multimedia

Informacja pojawiła sie Niegdyś 10 kwietnia 2017, 19:51.


Tagi: kompendia free-to-play Hi-Rez Studios multiplayer Paladins: Champions of the Realm strzelanki FPP (FPS) PC PS4 XONE
Skomentuj post: